EkoSan Instal, biuro projektowe Lublin

Spółka EkoSan Instal ma biuro w miejscowości Lublin, całość majstrów zapewnia cały zakres usług z gałęzi sanitarnej. Na własnym ekwipunku mamy wszystkie potrzebne narzędzia mało tego minikoparki do robót ziemnych.
Proponujemy usługi projektowania i budowy przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na obszarach nieskanalizowanych montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Rozmaite prace wykonujemy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. Różne kolizje staranie budujemy a w przypadku przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
Obszerna pojęta branżą HVAC to dodatkowo obszar naszych działalności. prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we wszelkiego typu budowlach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin istnieje wiele instalacji zamontowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe zatrudnia inżynierów sanitarnych posiadających różne uprawnienia sanitarne. Projekty sanitarne projektujemy z wszelkimi potrzebnymi uzgodnieniami i według obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy budują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie układów ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie tworzyć zbiorczo budowę z profilu instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi monterzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

  • 730-082-204
  • Lubelskie, EkoSan Instal Relaksowa 27/11, 20 819 Lublin