El-Ter biuro projektowe w Krakowie

Jeżeli szukasz biura projektowego z Krakowa, które może pochwalić się ogromnym, przeszło 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu instalacji silnoprądowych i słaboprądowych to dobrze trafiłeś!
Pracownia projektowa EL-TER Jacek Balana oferuje szeroki zakres usług: od projektowania i weryfikację projektów systemów automatyki przemysłowej i budynkowej, inteligentnych instalacji, systemów sygnalizacji pożaru, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemu dozorowego, systemów alarmowych sygnalizacji włamania i napadu, projektów systemu detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych aerolozolowych, systemów kontroli dostępu i sieci strukturalnej, po doradztwo i występowanie w charakterze inspektora nadzoru budowlanego robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

Jacek Balana jest doświadczonym projektantem, inspektorem nadzoru, Prezesem 28. Koła Elektroinstalatorów Stowarzyszenia Elektryków Polskich i aktywnym członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. To osoba sumienna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, która terminowo wywiązuje się z powierzonych obowiązków.

Wybierając biuro projektowe EL-TER z Krakowa, masz pewność, że usługa zostanie wykonana nawet lepiej, niż oczekiwałeś.

  • 603379601
  • Małopolskie, Jacek Balana EL-TER ul. Lublańska 34, pok. 327-328
    31-476 Kraków