Finaldom Sp. z o.o.

FinalDom Sp. z o. o. to firma stworzona z myślą o projektowaniu i realizacji domów energooszczędnych. Zajmujemy się projektem oraz realizacją funkcjonalnych, ładnie zaprojektowanych domów o małym zapotrzebowaniu na energię w dwóch wariantach: energooszczędny lub niskoenergetyczny.
Dom to marzenie wielu osób, którego spełnienie zajmuje zazwyczaj dłuższy czas. Kiedy zgromadzimy już wystarczające środki na inwestycję, zależy nam aby był ekonomiczny, a poniesione koszty utrzymywały się na stałym poziomie lub były coraz niższe. Projektowane przez nas domy przy użyciu najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań spełniają te oczekiwania.

Na naszej stronie internetowej w dziale artykuły (http://finaldom. pl/artykuly) można dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nas rozwiązaniach. Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów.

W skład zespołu FinalDom Sp. z o. o. wchodzą pasjonaci:

- Aleksandra Wewiór-Met, która kieruje zespołem architektów, konstruktorów i projektantów branżowych. Nasza Pani Architekt poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla różnych typów konstrukcji.

- Michał Zaręba odpowiedzialny jest za realizacje budowlane. Nadzoruje wykonanie projektu oraz pracowników za to odpowiedzialnych. Analizuje projekty pod względem wdrożenia do realizacji.

- Paweł Kresso odpowiedzialny za obsługę klientów, kontrahentów oraz promocje FinalDom. Wspomaga proces komunikacji przed oraz w czasie trwania projektu, tak aby byli Państwo zachwyceniu realizacją nowego domu.

Zapraszamy do kontaktu tel. pod numerem +48746604441, mailowego kontakt@finaldom.pl oraz do kontaktu osobistego w biurze FinalDom Sp. z o. o. pod adresem Komorów 42 A-D, 58-100 Świdnica. Podajemy również nasze dane rejestrowe: NIP 8842763553 oraz Regon 363997354.

  • 746604441
  • Dolnośląskie, Finaldom Sp. z o.o. Komorów 42 A-D
    58-100 Świdnica