FIStech systemy mocowań

Mamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą oraz spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.
Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy wspomogą Cię w wyborze właściwych produktów dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy też w ofercie produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne
Produkowane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną drogę kontrolną i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwójną kontrolę wytrzymałości, by zachowywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć wysoki poziom ochrony, płynący z używania wkrętów Spax. Bogate doświadczenie umożliwia firmie pomyślnie otwierać się na nowatorskie dziedziny przemysłu i zaspokajać indywidualne życzenia klientów.