Keller Polska Sp. z o.o.

Keller Polska Sp. z o. o. to międzynarodowy koncern, który świadczy profesjonalne usługi w zakresie geotechniki, obecny na rynku od 1860 roku. Firma Keller Polska Sp. z o. o. aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Na terenie Polski funkcjonuje sześć oddziałów firmy. Biuro w Gdańsku zostało otwarte w 2018roku w budynku B2 kompleksu biurowego BCB Business Park, naprzeciwko terminalu pasażerskiego Portu Lotniczego Gdańsk.
Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o. o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m. in. : dynamiczne zagęszczanie impulsowe IC, kolumny żwirowe, wibroflotację; posadowienia pośredniego m. in. : wgłębne mieszanie gruntu DSM, iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie https://www. keller. com. pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/gdansk.

Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Gdańsku, telefonicznie: +48 (58) 769 75 40, mailowo:Keller-Gdansk@keller.com.pl, za pomocą faksu:+48 (22) 448 92 05 oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Azymutalnej 11 w Gdańsku(80-298).

Keller Polska Sp. z o. o. kieruje swoją ofertę do projektantów, architektów, klientów firmowych, generalnych wykonawców, firm deweloperskich.

Firma Keller Polska Sp. z o. o. proponuje swoim klientom bezpieczne, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania. Firma dba o pogłębianie wiedzy geotechnicznej, uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym co potwierdza zadowolenie klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

  • +48 (58) 769 75 40
  • Pomorskie, Keller Polska Sp. z o.o. ul. Azymutalna 11
    80-298 Gdańsk