Kost-Bet producent kostki brukowej

KOST-BET to jeden z największych producentów kostki brukowej, galanterii betonowej oraz ogrodzeń betonowych w Polsce. Na rynku obecny od 1998 roku.

KOST-BET, to firma, która stale się rozwija, w 2003 roku wprowadziła System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001. Polega ona na zapewnienie wysokiej jakości procesu produkcji. Produkty są stale testowane oraz ulepszane pod względem ścieralności, odporności na działanie mrozu, nasiąkliwość oraz wytrzymałość materiałów.

W ofercie KOST-BET znajdziemy:
- kostki dekoracyjne;
- murki i ogrodzenia;
- kostki przemysłowe, galanteria drogowa;
- płyty tarasowe;
- stopnie schodowe;
- Projekt nawierzchni oraz jej wykonanie.

Projekty wykonywane przez architekta są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Cechuje je nowoczesny design, wysoka jakość, estetyka. Po spotkaniu z klientem, pomiarach, innych ustaleniach projekt prezentowany jest w showroomie.
Jeżeli mamy już gotowy projekt, ale potrzebujemy porad lub wskazówek odnośnie materiałów, które chcemy zakupić. Polecamy wypełnić formularz dostępny na stronie, gdzie oprócz niezbędnego numeru kontaktowego lub maila, prosimy opisać szczegółowo, inwestycję, którą chcemy wykonać. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo aby omówić przesłane informację i dobrać najlepiej pasujące produkty z oferty.
Na stronie internetowej http://kostbet. pl znajdziemy porady dotyczące pielęgnacji, montażu zakupionych produktów.

Zapraszamy do siedziby KOST-BET znajdującej się przy ul. Przejazdowa 4d w Aleksandrii (gmina Konopiska), kod pocztowy: 40-274. Możliwy również kontakt tel: 34 328 30 25 lub mailowy – sprzedaz@kostbet.pl. Biuro czynne od pn. -pt. od 7:00 – 17:00, w soboty od 7:00–13:00. Podajemy również dane rejestrowe firmy NIP: 5732254961 oraz REGON: 150386285.

  • 34 328 30 25
  • Śląskie, KOST-BET Producent kostki brukowej Aleksandria
    ul. Przejazdowa 4d
    Konopiska 40-274