PPHU Polifarb Sp. z o.o.

Ogólnopolski dystrybutor farb i lakierów. Posiadamy sieć hurtowni oraz sklepów firmowych w różnych częściach kraju.
Zajmujemy się głównie sprzedażą wyrobów lakierowych, dekoracyjnych do użytku domowego oraz wyrobów specjalistycznych dla różnych dziedzin przemysłu. Prowadzimy także zakrojoną na szeroką skalę sprzedaż surowców do produkcji farb i lakierów.
Oferujemy szeroką paletę farb oraz lakierów najlepszej jakości, znanych i cenionych producentów w niezwykle atrakcyjnych cenach.
W ofercie Naszej firmy znajdziecie farby i lakiery przeznaczone do najróżniejszych prac remontowo-wykończeniowych. Nasi klienci mogą wybierać najbardziej profesjonalne farby do malowania różnych typów powierzchni, od drewna po metale czy nawet beton. Posiadamy farby fasadowe do malowania elewacji oraz impregnaty i lakierobejce do drewnianych powierzchni. Wachlarz Naszej oferty jest bardzo szeroki a klienci mają do wyboru farby oraz lakiery w najrozmaitszych wariantach cenowych oraz gamie kolorystycznej. Jeśli oferta Naszego sklepu jest dla Was bardzo interesująca, możecie skontaktować się z Naszym przedstawicielem handlowym, który udzieli wyczerpujących informacji.

  • 32/231-28-12
  • Śląskie, ul. Chorzowska 44b
    44-100 Gliwice