Www.stukpuk.pl

Jesteśmy magazynem budowlanym, w którym odnajdą Państwo wszystko do mieszkania albo ogrodu. Produkty wykończeniowe w stukpuk. pl bez najmniejszej wątpliwości spełnią Państwa oczekiwania, dzięki czemu Państwa dom będzie prezentował się odpowiednio. Koniecznie trzeba przyglądnąć się naszym artykułom instalacyjnym.

W przypadku odnawiania domu musimy wybierać głównie rekomendowane materiały. W czasie remontu powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na wysoką jakość zakupionych materiałów. Dobrej klasy materiały można znaleźć w naszym sklepie budowlanym. Na naszej witrynie internetowej: http://www. stukpuk. pl można zapoznać się z naszymi produktami. Można się z nami skontaktować za pomocą adresu elektronicznego: kontakt@stukpuk.pl lub pod wskazanym numerem: 71 750 60 06. We Wrocławiu (53-680) na ulicy Braniborskiej 2/10 znajdą Państwo siedzibę naszego marketu budowlanego. Podajemy jeszcze nasz NIP: 898-21-83-169 i REGON 021386463.

Kupione towary dostarczymy Państwu w ciągu 48 h. Istnieje ponadto sposobność odbioru osobistego. Jesteśmy jednym z najbardziej profesjonalnych dystrybutorów sprzętów budowlanych. Robimy wszystko, co możemy, żeby nasi klienci każdorazowo otrzymywali materiały na odpowiednim poziomie.

Budowa albo urządzanie budynku są o wiele prostsze z naszym sklepem budowlanym. Nasi pracownicy z radością doradzą naszym klientom w zakupie najlepszych materiałów budowlanych, które będą dopasowane do Państwa wymagań. Żeby znaleźć więcej informacji zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Liczymy na to, że zamówienia w naszej hurtowni budowlanej spełnią Wasze oczekiwania.