AVAL - monitoring wizyjny

W ofercie AVAL znajdą Państwo systemy monitoringu wizyjnego CCTV i IP. Sprzedajemy sprawdzone materiały i urządzenia pochodzące od renomowanych producentów.
W sprzedaży mamy kamery telewizyjne analogowe wielkiej rozdzielczości HD-TV oraz kamery cyfrowe IP i wizyjne rejestratory cyfrowe. Mamy szeroką gamę urządzeń do transmisji sygnałów wizyjnych. Są to urządzenia do przesyłania sygnałów wizyjnych po skrętce komputerowe, po kablu koncentrycznym i bezprzewodowo. Sprzedajemy także różnego rodzaju kable koncentryczne, teleinformatyczne oraz osprzęt instalacyjny i zasilacze, w tym buforowe.
W ofercie AVAL są także inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym domofony i wideodomofony, systemy alarmowe przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
Sprzedajemy ponadto produkty do instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych, sprzęt nagłośnieniowy PA (100V), systemy konferencyjne. Oferujemy także szafy rackowe 19-calowe wraz z osprzętem oraz akumulatory bezobsługowe.