Bellamica

Salon Bellamica oferuje swoim klientom: wyposażenie oraz projekty łazienek, dekoracje, płytki, meble, a także inne elementy wyposażenia wnętrz, które cechuje wzornictwo światowych projektantów. To największa i jedyna taka galeria łazienek w Polsce. Inspirowana carbonem, minimalizmem, ale przede wszystkim współczesnym designem.
Oferta Salonu Bellamica dowodzi temu, że designerska struktura nie wyklucza komfortu użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami Bellamica dostępnymi na stronie: https://bellamica. pl/nasze-realizacje/. Produkty oferowane przez Salon Bellamica objęte są gwarancją.

Salon Bellamica tworzy wykwalifikowana kadra z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Bellamica pomaga w projektowaniu łazienek oraz w wyborze wyposażenia, dekoracji, płytek, wszystko po to, aby nowa przestrzeń spełniała wszelkie wymagania klientów.

W ofercie Bellamica znajdziemy m. in. :
- wyposażenie łazienek;
- wykonanie projektu łazienki;
- kafelki z Włoch, Portugalii i Hiszpanii;
- sofy;
- meble do kuchni;
- grzejniki;
- sauny;
- lampy.

Zapraszamy do kontaktu z biurem Bellamica, telefonicznie: 32/4-791-791, 600-362-009, e-mailwo: piekary@bellamica.pl, poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej oraz bezpośrednio w siedzibie firmy przy ul. Podmiejska 43 w Piekarach Śląskich (41-940).

  • 32/4-791-791
  • Śląskie, Bellamica ul. Podmiejska 43
    41-940 Piekary Śląskie