Biuro nieruchomości Astons - agencja nieruchomości z Poznania

Agencja Nieruchomości ASTONS z Poznania to doświadczone biuro nieruchomości ceniące współpracę z każdym klientem. Zajmujemy się sprzedażą lub wynajmem różnego rodzaju nieruchomości. Nasze zainteresowanie generują głównie mieszkania w Poznaniu, ale nie tylko. Pośredniczymy przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości gruntowych i komercyjnych w Poznaniu i okolicach. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami da Państwu wiele korzyści na czele ze sprzedażą i wynajmem Państwa nieruchomości. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy na rynku nieruchomości w Poznaniu przy współpracy z każdym profilem klienta. Większość naszych klientów stanowią konsumenci, ale nie brakuje też przedsiębiorców i firm inwestycyjnych na poznańskim rynku nieruchomości.
Oprócz doświadczenia, posiadamy wysokie kwalifikacje, a także licencję pośrednika i wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Nasze biuro nieruchomości kierowane jest przez prawnika, a nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje. Wśród naszego portfolio nieruchomości znajdują się nie tylko uregulowane pod względem prawnym mieszkania, ale także nieruchomości problematyczne, co do których przedstawiamy skuteczne strategie sprzedaży i regulacji prawnej. Nasza rodzinna firma szczyci się wieloma pozytywnymi opiniami i referencjami, które można znaleźć na Facebooku lub w Google. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na uczciwą i rzetelną pracę. Każda nieruchomość jest bowiem inna i każdemu klientowi należy się indywidualne podejście do współpracy. Cenimy sobie więc relacje polegające na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Dlatego też możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami od naszych klientów.
Jeśli więc macie Państwo w Poznaniu nieruchomość na sprzedaż lub wynajem, zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli nie wiecie Państwo od czego zacząć, wystarczy do nas zadzwonić, a reszta będzie już po naszej stronie. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą stroną internetową astons. pl gdzie znajdą Państwo wiele cennych informacji na temat rynku nieruchomości w Poznaniu i działalności pośredników nieruchomości.
Serdecznie zapraszamy!

  • 604-380-020
  • Wielkopolskie, Astons Nieruchomości sp. z o.o. os. B. Śmiałego 2C, 60-682 Poznań