Dom-Partner

Firma Dom-Partner od wielu lat specjalizuje się w produkcji i montażu różnego rodzaju rolet, żaluzji drewnianych i aluminiowych, markiz i moskitier. Dom-Partner zajmuje się również montażem okien i drzwi znanych polskich i zagranicznych producentów.
Zachęcamy do kontaktu z Dom-Partner telefonicznie: (32) 245 41 25, +48 503 628 610 oraz osobiście w Salonie firmowym przy ul. Wyzwolenia 38, w Świętochłowicach (41-600).
Rolety zewnętrzne pełnią wyjątkowe role we współczesnym budownictwie. Są niewątpliwą ozdobą budynków, nadającą im charakter i nowoczesny wystrój oraz spełniają swoje funkcje praktyczne. Chronią wnętrze budynku przed wiatrem, słońcem i hałasem. Pełnią rolę antywłamaniową uniemożliwiając potencjalnym intruzom wtargnięcie do wnętrza. Rolety zabezpieczają także przed ewentualnymi aktami wandalizmu.
W ofercie Dom-Partner znajdziemy m. in. :
- rolety:
* na dzień mini;
*zewnętrzne;
* w kasecie;
- żaluzje;
- moskitiery;
- okna:
* standard;
*silver;
* gold;
- drzwi;
- plisy;
- serwis świadczący usługi regulacji oraz naprawy okien.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Dom-Partner http://dom-partner. eu/ znajdą tam Państwo szeroką o ofertę usług oraz produktów. Firma Dom-Partner oferuje produkty wysokiej jakości. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, podpowiedzą jak przygotować się do pomiaru, który produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dom-Partner działa na ternie całego Śląska, najaktywniej w Katowicach, Rudzie Śląskiej i Chorzowie.
Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 6262133745 oraz REGON: 278045056.

  • (32) 245 41 25
  • Śląskie, Dom-Partner Wyzwolenia 38
    41-600 Świętochłowice