I-dom24.pl - anteny dvb-t, tv-sat

Sklep internetowy i-dom24. pl ma bardzo szeroką ofertę produktów do instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych. Sprzedajemy sprawdzone przez lata urządzenia i materiały renomowanych producentów, w tym firm Televes, Globo, Telmor i Axing.
W ofercie sklepu i-dom24. pl są anteny radiowe oraz telewizyjne DVB-T i satelitarne, konwertery i multiswitche satelitarne, zwrotnice i wzmacniacze antenowe oraz rozgałęźniki i gniazda antenowe. Sprzedajemy wysokiej jakości kable koncentryczne i złącza oraz maszty, uchwyty antenowe i osprzęt instalacyjny. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
Sklep internetowy i-dom24. pl oferuje także systemy technicznej ochrony mienia. Sprzedajemy sprzęt do systemów alarmowych, domofony i wideodomofony, urządzenia monitoringu wizyjnego. Mamy również szeroką ofertę systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Tę branżę uzupełniają elektrozaczepy, rygle elektromagnetyczne i elektromagnesy do drzwi (zwory elektromagnetyczne) w szerokim wyborze.
W sprzedaży jest ponadto sprzęt nagłośnieniowy PA (100V), systemy konferencyjne oraz szafy rackowe 19” z osprzętem. Mamy także bogatą ofertę akumulatorów bezobsługowych.

  • 735 565 750
  • ,