Juratel Radosław Jurczyński

Nie jest ważne, czy masz na myśli domofony, videodomofony - są to jedne z podstawowych urządzeń, które strzegą bezpośrednio wejścia do Twojego budynku. Dzięki nim łatwo skontrolujesz, kto właśnie chce do Ciebie wejść. Z uwagi na to urządzenia te są nadal jednymi z najskuteczniejszych i najprostszych zarazem środków ochrony przed niechcianymi gośćmi.
Domofon jest mimo wszystko dosyć starym wynalazkiem, bo używano go już w drugiej połowie XX wieku. Od tamtego czasu przeszedł szereg usprawnień i w obecnej najpopularniejszej postaci używa się go od końca XX wieku. Najczęściej stosuje się go w blokach mieszkalnych, gdzie w dużych miastach łatwo o nieproszonego gościa. Wówczas wystarczy jedynie zadzwonić z domofonu pod odpowiedni numer mieszkania i poprosić o wpuszczenie do budynku.
Dzięki domofonowi nie tylko cieszysz się prywatnością i bezpieczeństwem, ale i masz pewność, co do tego, kto dzwoni, bowiem słyszysz jego głos. Tę zaletę zachowała forma ewolucyjna domofonu, czyli videodomofon, a jednocześnie rozwinęła ona nową - możliwość zobaczenia wchodzącego. Dzięki kamerze umieszczonej w kasecie domofonu, czyli tablicy z przyciskami do obsługi domofonu umieszczonej przed wejściem, można nie tylko usłyszeć gościa, ale i zobaczyć go. Wówczas możemy być pewni co do jego tożsamości.

  • 792 251 552
  • Dolnośląskie, Juratel Radosław Jurczyński ul. Grabskiego 37/7
    55-220 Jelcz-Laskowice