Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

Marzysz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz czuł się prawie jak w krainie czarów? Kraina Zieleni z Będzina to grupa fachowców, która sprawia, że każdy ogród staje się unikatowym i cudownym miejscem o nietuzinkowym charakterze. Jesteśmy miłośnikami kompleksowych prac ogrodowych, które w naszym mniemaniu jest sztuką wymagającą doskonałości, wyobraźni a także specjalistycznej wiedzy. Codziennie robimy projektowanie ogrodów, a kolejno efektywnie wdrażamy je w życie.
W sferze naszych kompetencji znajduje się projektowanie ogrodów, sprawdzenie jakości gruntu i jego formowanie, jak również wszelkie zajęcia ogrodowe. Nasi pracownicy to zdolni eksperci, którzy nieustannie sprawdzają trendy modowe w zakładaniu ogrodów oraz mają możliwość poszczycić się wybornymi kompetencjami a także fachowością. Projektowanie ogrodów to pracochłonne przedsięwzięcie, które ma automatyczny oddźwięk na postrzeganie całej działki. W trakcie naszych prac rozpatrujemy wszelkie uwagi klientów, jak również unikatowe wymagania ziemi i zastaną już architekturę. Skupiamy się na najistotniejszych sprawach np. na podziale terenu na oczekiwane strefy i nasadzeniu zieleni odpowiedniej dla podłoża, położenia względem światła jak również ukształtowania działki.
Kraina zieleni tworzy ogrody, które poruszają zmysły, zachęcają do relaksu a także otulają budynek swoim pejzażowym pięknem budując tylko dobre emocje. Stawiając na wytworność i elegancję nie zapominamy o praktycznym przeznaczeniu, dzięki czemu projektowanie ogrodów przez Krainę Zieleni jest w rzeczy samej aranżacją najwygodniejszej i najcudowniejszej przestrzeni.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze prace realizujemy na obszarze całego Śląska.