Ole.pl Wojciech Apola

Wyposażenie toalet ogólnodostępnych to temat, którym sklep internetowy OLE. PL zajmuje się od wielu lat. Jaka powinna być toaleta publiczna? Przede wszystkim funkcjonalna i wyposażona w solidne sprzęty. Takie podejście do kwestii higieny poprawia komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Ogromny wybór urządzeń sanitarnych i akcesoriów łazienkowych pozwala na dobranie takich, które będą spełniać wymogi i jednocześnie nadają wnętrzu charakter.

OLE. PL ma w sprzedaży większość potrzebnych do wyposażenia łazienki sprzętów, w tym m. in. : suszarki do rąk, dozowniki do mydła, pojemniki na papier toaletowy, pojemniki na ręczniki jednorazowe, dozowniki nakładek sedesowych, pojemniki na odpadki sanitarne, szczotki WC, oznaczenia toalet, suszarki hotelowe do włosów, suszarki basenowe, profesjonalne przewijaki dla niemowląt, poręcze dla niepełnosprawnych, siedziska prysznicowe, odświeżacze powietrza, baterie łazienkowe i wiele innych akcesoriów do toalety. Na tym jednak nie koniec. Oczywiście dostępne są także akcesoria uzupełniające, czyli papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie, preparaty do dezynfekcji rąk, nakładki sedesowe i inne. Zaś w trosce o wysoki poziom higieny warto dobrać profesjonalny sprzęt do sprzątania, czyli wózki do sprzątania i akcesoria do sprzątania oraz niezbędne go tego środki czystości do profesjonalnego użytku.

Takie zaplecze pozwala na sprawne funkcjonowanie nie tylko toalety ogólnodostępnej, ale także innych pomieszczeń, jak np. zaplecza kuchenne, warsztaty, zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, gabinety kosmetyczne.

Przejdź na OLE. PL i sam sprawdź ofertę.
Zapraszamy!

  • 61 855 20 85
  • Wielkopolskie, OLE.PL Wojciech Apola ul. Mostowa 25/3
    61-854 Poznań