Panele Słoneczne JB Energia

Przedsiębiorstwo o nazwie JB Energia to stosunkowo młoda, ale bardzo szybko rozwijająca się firma która działa w również dynamicznie rozwijającej się branży źródeł energii odnawialnej. Specjalizacja przedsiębiorstwa jest fotowoltaika. To właśnie montowanie paneli fotowoltaicznych jest głównym produktem oferowanym przez firmę. Instalacje fotowoltaiczne liczone już w setkach realizacji zakończonych sukcesem, wysoki poziom wiedzy i stawianie na pierwszym miejscu jakości jest gwarancją zadowolenia klientów. Liczne rekomendacje i pozytywne opinie o firmie JB Energia dostępne w internecie sprawiają ze firma jest godna zaufania- często praktykowane są też wizyty rekomendacyjne u aktualnych klientów. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych audytów fotowoltaicznych, projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, montażem oraz późniejszą, kompleksową opieką serwisową wykonanych realizacji.
Długoletnie doświadczenie firmy zarówno z zakresu fotowoltaiki, jak i również innych projektów elektronicznych i elektrycznych pozwala na fachową obsługę klientów indywidualnych, właścicieli fabryk, właścicieli meniejszych przedsiębiorstw oraz właścicieli gospodarstw rolnych (małych, średnich i dużych).
Coraz więcej Polaków przekonuje się o opłacalności instalacji PV, można to również zauważyć po szybko rosnącej ilości dachów pokrytych panelami fotowoltaicznymi.
Inwestorzy chwalą wykonane przez firmę JB Energia instalacje za dobrze dobrane wielkości, dzięki czemu inwestorzy stają się niezależni od coraz wyższych cen prądu. Według analiz ekonomistów nie należy spodziewać się zatrzymania podwyżek cen energii elektrycznej. Co równie ważne jak oszczędności- prąd odzyskiwany ze słońca jest tzw. zieloną energią- każdy z inwestorów posiadający w swoim domu jednorodzinnym mikro-instalacje oszczędza każdego roku setki kilogramów CO2 dla naszej planety. Zamiana jak największej ilości dachów w mikro instalacje fotowoltaiczne pomoże w walce ze zmianami klimatycznymi.

Co zrobić aby zamontować instalację fotowoltaiczną? Najprościej jest skontaktować się z przedstawicielami firmy JB Energia- w ten sposób można uzyskać bezpłatną konsultacje połączoną z audytem fotowoltaicznym- uwaga nie każdy dach nadaje się do zamontowania paneli! Doświadczony specjalista doradzi również gdzie najlepiej jest zamontować falownik, jak poprowadzić trasę kablową, których producentów podzespołów wybrać itd.
Dobrze dobrana instalacja zredukuje nasze koszty związane z wykorzystaniem energii elektrycznej i szybko się zwróci (szczególnie przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania, dopłat, ulg podatkowych itd. ). Jak szybko fotowoltaika może się zwrócić? W zależności od warunków dla instalacji, wielkości instalacji, wykorzystanych podzespołów itd. jest to nawet 5 lat.