Schiedel Sp. z o.o.

Schiedel Sp. z o. o. to spółka należąca do Standard Industries jest liderem w dziedzinie systemów odprowadzania spalin, kominków i systemów wentylacyjnych. Wytwarza zaawansowane technicznie, indywidualnie projektowane produkty, które tworzą lepszy komfort życia. Jako wiodący europejski dostawca energooszczędnych systemów kominowych, którego paleta produktowa obejmuje również zintegrowane systemy wentylacyjne i piece, Schiedel zapewnia dzięki 70-letniemu doświadczeniu na rynku, trwałe i wysoce zaawansowane systemy, inteligentne rozwiązania montażowe i serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Siedziba główna Schiedel znajduje się w Nußbach, w Austrii.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Schiedel Sp. z o. o. dostępną na stronie internetowej: https://www. schiedel. com/pl Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz pomogą wybrać produkt spełniający oczekiwania.
W ofercie Schiedel Sp. z o. o. znajdziemy m. in. :
- Ceramiczne systemy kominowe;
- Systemy wentylacyjne;
- Systemy grzewcze;
- Akcesoria;
- Stalowe systemy kominowe.

Mocne strony firmy Schiedel Sp. z o. o. to m. in. : myślenie o przyszłości; trwałość produktów; ekologiczne oraz energooszczędne rozwiązania; technologia; doświadczenie; serwis; doradztwo.
Zapraszamy do kontaktu z Schiedel Sp. z o. o. pod numerem tel. : (77) 455 59 49, e-mailowo: biuro@schiedel.com oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Wschodniej 24 w Opolu (45-449). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 7541018541 oraz REGON: 531017529.

  • (77) 455 59 49
  • Opolskie, Schiedel Sp. z o.o. ul. Wschodnia 24
    45-449 Opole