Środki ochrony indywidualnej Świat BHP

Świat BHP to sieć salonów sprzedażowych firmy MJM Feel Safe. Oferujemy sprzedaż środków ochrony indywidualnej BHP oraz wyposażenie przedsiębiorstw w niezbędne artykuły BHP, w tym ppoż, tablice informacyjne oraz ostrzegawcze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę w dostarczaniu wysokiej jakości produktów, spełniających odpowiednie wymagania oraz normy bezpieczeństwa i dyrektywy UE, a nasze artykuły pochodzą od zaufanych producentów i światowych marek.

Zachęcamy do wizyty w naszych salonach mieszczących się w Bydgoszczy, gdzie znajdą Państwo szeroką ofertę artykułów BHP. Proponujemy rękawice ochronne oraz robocze, odpowiednie do pracy w zakładach chemicznych, hutach szkła, budownictwie, transporcie oraz do pracy przy obróbce stali. Wiemy jak bardzo narażone są na otarcia oraz okaleczenia dłonie oraz przedramiona, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na dopasowanie odpowiednich rękawic ochronnych do danego typu zagrożenia.

Posiadamy odpowiednie obuwie robocze takich marek jak EXENA, UVEX lub BAAK, które spełniają swoją rolę w pracy na budowie. Trwałe, z antypoślizgową podeszwą oraz podnoskiem metalowym lub kompozytowym chroniącym palce oraz metalową wkładką antyprzebiciową. Mamy również obuwie typu ESD, które jest niezbędne w pracy w strefach zagrożenia wybuchem.

Mamy bogatą ofertę okularów ochronnych, gogli oraz osłon spawalniczych, chroniących wzrok oraz twarz przed odpryskami, promieniowaniem UV oraz podczerwonym. Natomiast do pracy w miejscach o wysokim natężeniu hałasu proponujemy nauszniki i zatyczki. Dla większych producentów i firm posiadamy dozowniki i dystrybutory.