ZFM-online.pl

Nasze przedsiębiorstwo wytwarza maszyny dla restauracji i miejsc, gdzie produkowane są produkty żywnościowe. Posiadamy bardzo szeroki zakres produktów. Swoim klientom jesteśmy w stanie zaoferować komory wędzarniczo - parzelnicze, komory piekarnicze, linie technologiczne do gotowania pierogów i ogrom innych sprzętów. Nasze zainteresowania oraz bogate doświadczenie osiągnięte na przestrzeni wielu lat pracy z maszynami dla przemysłu spożywczego pozwala naszej firmie bez cienia wątpliwości podejmować się realizowania nawet wyjątkowo skomplikowanych zleceń.

Bardzo wiele dodatkowych danych można znaleźć na firmowej stronie internetowej: zfm-online. com. Zachęcamy do skontaktowania się z Zasada Fabryka Maszyn korzystając z adresu elektronicznego: biuro@zfm-online.com lub pod numerem telefonu: +48 32 382 20 20. W Piekarach Śląskich (41-940) na Bytomskiej 64 znajdą Państwo siedzibę firmy ZFM. Informujemy także o naszym nrze NIP: 4980263229 i REGON 243467586.

W swojej ofercie mamy niewiarygodnie duży zestaw usług, dzięki którym nasi klienci mogą odnaleźć za każdym razem to, co najbardziej będzie im potrzebne. Staramy się, by nasze komory wędzarnicze były najwyższej jakości i z tego powodu inwestujemy w dobre tworzywo i właściwie wykwalifikowaną kadrę. Zapraszamy do przeglądnięcia branżowej witryny: www. zfm-online. com, na której zobaczyć możecie Państwo sporo interesujących wiadomości związanych z projektowaniem komór wędzarniczych.

Maszyny produkowane przez naszą firmę zamawiają ponadto klienci z Rosji, Kanady, Islandii, Rumunii, Malezji, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, RPA, Grecji oraz Austrii. Namawiamy do przyjrzenia się zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze maszyny będą Państwu odpowiednio służyć.

  • 32 382 20 20
  • Śląskie, Zasada Fabryka Maszyn Sp. z o.o. Bytomska 64
    41-940 Piekary Śląskie