Czeskie ciasto Marlenka

Od kilkunastu lat importujemy i dystrybuujemy na terenie Polski naturalne czeskie słodycze. Wśród nich wyróżnia się tort miodowy Marlenka, którego smak pokochała najpierw kuchnia czeska, a następnie polska. Ciasto Marlenka to miodownik czeski, którego powstanie zainspirowała kuchnia ormiańska, rodzima dla założyciela firmy Marlenka International s. r. o. Nazwę swą przepyszne ciasto miodowe z orzechami zawdzięcza córce i matce właściciela.
Tort Marlenka to pierwszy, sztandarowy wyrób firmy. Można go nabyć w smakach: orzechowym, czekoladowym, cytrynowym, cynamonowym oraz morelowym. Ponadto stworzono też bezglutenowe ciasto, z myślą o osobach z nietolerancją. Kolejnym oryginalnym produktem są kulki mocy – wypełnione karmelowym nadzieniem kulki z mielonych orzechów w pełnej gamie marlenkowych smaków. One również mają swoją wersję bezglutenową.
Z orientalnych korzeni wywodzą się też inne wyroby firmy – napoleonki, baklawa, rolada z malinami, rolada z borówkami, czy snacki. Wszystkie one mają niepowtarzalny smak, nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników, stworzone są z naturalnych składników najwyższej jakości, a przy tym mogą być przechowywane przez długi czas, nie tracąc swych walorów. Zachowują świeżość 90 dni w temperaturze do 24 stopni, 9 miesięcy do 8 stopni i dwa lata zamrożone w temperaturze – 18 stopni, co niewątpliwie jest ich znaczącym atutem.
Współpracujemy z punktami handlowymi, gastronomicznymi, hotelami, kinami oraz prowadzimy tez sklep internetowy z myślą o klientach indywidualnych.
Jeżeli chcesz skosztować czegoś wyjątkowego, cenisz wysoką jakość i oryginalny smak, zamów i spróbuj nasze Marlenki! Zapraszamy do współpracy!

  • 515094698
  • ,