Sklep Wisła Kraków

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepikiem z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, organizacji zrzeszającej pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. Sklep zaistniał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych zadań należy lansowanie klubu, jego kultury oraz ponad 113-letniej przeszłości. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 w pobliżu Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W swojej ofercie mamy autorską linię odzieży, sygnowaną symboliką krakowskiego klubu oraz różnorodny wachlarz dodatków i gadżetów białej gwiazdy. Zaopatrzyć się tutaj można w kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych sympatyków m. in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także pamiątki klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Odszukasz u nas casualowe wzory, kolekcję meczową w tym ubiory firmy adidas. W naszej ofercie posiadamy poza tym artykuły z kategorii VIP, które dopełnią twoją garderobę o stonowane, oryginalne wzory, a także rekwizyty i galanterię do garniturów. Kupując w naszym sklepiku masz także możliwość wyposażenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m. in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie!
Poza tym wciąż się rozwijamy modernizując punkt sprzedaży i powiększając jego ofertę o kolejne nowości. Wszystkie wzory przygotowujemy z myślą o kibicach i trenujących na obiektach TS Wisła.
Zamierzając dotrzeć z z naszymi projektami do szerszego grona klientów otworzyliśmy sklep internetowy. Nabywając w nim uzyskujesz pewność, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci dostarczony w krótkim czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy oficjalnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.