Gra Zuma Deluxe

Ogromna armia fanów wygrała grę "Zuma Deluxe", w której główną postacią jest żaba, strzelające piłki. Wiele różnych poziomów trudności sprawia, że gra jest interesująca dla każdej kategorii wiekowej. Istnieje wiele różnych wersji gry. Osobno warto podkreślić układankę "Żaba" Zoom'a. Wykonany jest w duchu minimalizmu i ma wiele wspólnego z klasyczną wersją. Fani bonusów i różnych dodatków pokochają grę Zuma Deluxe.

Opis gry Zuma Deluxe
Strefa gry to kręta fosa, nad którą toczą się kolorowe piłki. Na środku ekranu znajduje się żaba, którą kontroluje gracz. Nie musisz pobierać puzzli na komputer - gra się online. Zwierzę strzeże wejście do lochu, wykonane w kształcie czaszki, otoczone ośmioramienną gwiazdą.
Gra Zuma Deluxe składa się z kilku poziomów. Odblokowanie następnego poziomu może być całkowicie bezpłatne - w tym celu musisz przejść przez poprzedni. W miarę postępów przez poziomy stają się bardziej skomplikowane:
Dodano kulki o innych kolorach
Ditch staje się wielopoziomowy
Kule mogą pochodzić jednocześnie z dwóch przeciwnych punktów
Zwiększa szybkość zaawansowania piłek
Przegrany to sytuacja, w której kulki przenikają do lochów. Musisz grać, dopóki nie będzie piłek na torach.

Zasady gry w Zuma Deluxe "Żaba"
Musisz usunąć kule, strzelając im z żaby. Pędy zwierzę kolorowe kulki.
Możesz usunąć grupę składającą się z trzech lub więcej kulek. Aby to zrobić, musisz strzelać do grupy kulek tego samego koloru. Jeśli więc wystrzelisz niebieską kulkę przy dwóch kulach tego samego koloru, znikną.
W ustach żaby jest kula, którą będzie strzelać w tej chwili. Na jego grzbiecie możesz zobaczyć, jaki będzie kolor piłki podczas następnego strzału. Jeśli naciśniesz spację na klawiaturze, możesz zamienić te kulki.
Gdy tęsknisz, piłka wylatuje z pola lub odbywa się na łańcuchu.