Gra Zuma Deluxe

Zuma Deluxe to popularna klasyczna gra w piłkę, która z pewnością utrzymuje pozycję lidera w swoim gatunku. Zasady zaliczania są dość proste. Musisz użyć żaby na środku ekranu, aby strzelać w kolorowe kulki i tworzyć monochromatyczne grupy trzech lub więcej obiektów. Pasek kulek wychodzi z otworu wentylacyjnego i powoli przesuwa się w kierunku wyjścia. Jeśli linia może dotrzeć do wyjścia, wówczas porażka jest liczona i konieczne jest rozpoczęcie od nowa. Gracz musi szybko reagować i strzelać precyzyjnie, aby na czas wyeliminować niebezpieczną sytuację i osiągnąć zwycięstwo. Możesz pobrać pełną wersję gry Zuma Deluxe za darmo, zagraj w języku rosyjskim.
Aby ukończyć Zumę, istnieją dwa główne tryby: misje fabularne i przetrwanie. W pierwszym przypadku zaczynasz wykonywać zadania, których złożoność będzie rosła powoli. Idealny do nauki, do zapamiętania zasad i opanowania dostępnych bonusów. Za każdym razem, gdy piłka staje się większa, a prędkość wzrasta. Jest mniej czasu na podjęcie decyzji, więc musisz strzelać tak szybko i dokładnie, jak to możliwe. W trybie przetrwania gracz musi jak najdłużej wyeliminować linię kolorów. Głównym zadaniem jest zdobycie większej liczby punktów w celu ustanowienia rekordu.
Żaba Zuma stała się ulubioną codzienną grą dla wielu osób. Prosta i dobra grafika na długo nie stanie się przestarzała, a poziomy są przemyślane tak szczegółowo, że zawsze miło jest je przejść. Twórcy ciężko pracowali nad jakością rozgrywki!