Itprojekt.pl

Bez wątpienia każda firma potrzebuje w tym momencie usług IT na odpowiednim poziomie i itprojekt. pl jest je w stanie zapewnić. Dla klientów itprojekt. pl mamy bardzo szeroki zakres możliwości. Przy każdym zleceniu stawiamy na to, aby klient otrzymał produkt dopasowany precyzyjnie do jego oczekiwań. Możemy pomóc Twojej firmie, niezależnie od jej wielkości.

Możecie liczyć na specjalistyczną pomoc naszych pracowników z wielkim doświadczeniem. Zachęcamy do zobaczenia naszej witryny internetowej:www. itprojekt. pl. Biuro naszego przedsiębiorstwa zlokalizowane jest w Warszawie (04-863) na ul. Wągrowiecka 3a. Mogą Państwo wysłać do naszej firmy pytania na adres mailowy: info@itprojekt.pl albo zatelefonować pod numer wskazany nr: 22 295 12 73. Informujemy ponadto o naszym numerze NIP: 8971651425 i REGON 932276887.
Z usług naszej firmy mogą skorzystać wszystkie firmy, dla których sprawna infrastruktura informatyczna to podstawa działania. Opłacanie działu informatyków może okazać się niezwykle kosztowne. Tańszym wyjściem jest outsourcing. Dzięki takiemu działaniu możecie w pełni skupić się na rozwijaniu firmy.

Nasz oferta opiera się najbardziej na następujących składowych: helpdesk, pomoc sieciowe, wdrożenia oraz konfiguracja całej gamy serwerów, naprawa sprzętu. Sporo kolejnych ogłoszeń związanych z naszymi projektami będziecie mogli Państwo zobaczyć na naszej witrynie internetowej: http://www. itprojekt. pl. Bez trudu zobaczą w tym miejscu Państwo informacje o naszej pomocy IT. Niezwłocznie odpowiemy Wam na wszystkie uwagi i poradzimy, jakie usługi IT powinno się zakupić. Pragniemy, by klienci itprojekt. pl za każdym razem otrzymywali to, czego oczekują, więc zawsze próbujemy dopasować naszą ofertę do ich potrzeb.

  • 22 295 12 73
  • Mazowieckie, Itprojekt.pl ul. Wągrowiecka 3a
    04-863 Warszawa