Kampanie reklamowe - firma TAB Studio

Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować kampanię promocyjną w Internecie, w sieci wyświetlania (banerowej), w wyszukiwarce (linki sponsorowane) oraz reklamę na FB i w innych mediach społecznościowych. TAB Studio szczyci się doświadczeniami w prowadzeniu i optymalizowaniu różnych kampanii reklamowych, ze szczególnym naciskiem na remarketing, który można nazwać przyszłością reklamy w Internecie. Oprócz reklamy w cenniku firmy TAB-Studio mieści się: kodowanie aplikacji na Windows, wykonywanie stron www, przedsięwzięcia w Social Media oraz pozycjonowanie tradycyjne stron www.
Agencja interaktywna TAB Studio ma 10 lat praktyki w pozycjonowaniu stron internetowych. Przez ten cały okres śledziła przemiany w podejściu Google i ponadto podążała za zmianami na rynku marketingu internetowego. TAB Studio używa najnowszych dostępnych aplikacji oraz danych statystycznych o internecie dla promocji witryn internetowych, jakie są pod ich opieką.
Dodatkowo jednym z rodzajów działalności przedsiębiorstwa jest tworzenie programów w językach programowania takich jak C, Pascal, Java, PHP, Python, oraz Assembler w punktach potrzebujących nadzwyczaj optymalnego algorytmu. Firma tworzy oprogramowanie tak na komputery i laptopy, jak również funkcjonujące na serwerach w Internecie (chmura i nie tylko).
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www już dziś!

  • 533 791 526
  • Mazowieckie, TAB-Studio.com ul. Generała Sosabowskiego 14bc
    96-300 Żyrardów