Mobi-M- Usługi informatyczne

Mobi - M to firma działająca na terenie Suwałk i okolic, która dzięki wiedzy i bardzo dużemu doświadczeniu oferuje swoim klientom obsługę w zakresie: serwisowania komputerów, pozycjonowania, montażu kamer, odzyskiwania utraconych w bardzo różny sposób danych, tworzenie stron www. W dzisiejszych czasach dla wielu bezpieczeństwo to kwestia absolut priorytetowa. Dlatego też coraz częściej monitoring obiektów dotyczy nie tylko budynku mieszkalnych, ale również punktów usługowych, placów budowy, firm czy magazynów. W przypadku firmy Mobi - M montaż kamer w Suwałkach i okolicach nigdy nie odbywają się przypadkowo. Zawsze plany montażowe są konsultowane z każdym klientem indywidualnie, rąk aby dopasowane były zawsze do indywidualnych potrzeb. Poza samym montażem specjaliści zajmą się również szczegółowym objaśnieniem zasady działania monitoringu.
Monitoring obiektów oferowany przez firmę Mobi - M opiera się na zastosowaniu nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, którego dodatkowo charakteryzuje bardzo duża funkcjonalność, przede wszystkim ze względu na:
- możliwość podglądu rejestrowanego materiału przez internet,
- możliwość bardzo długiego czasu prowadzenia nagrań ( co w wielu przypadkach okazuje się być niezwykle przydatne),
- wysoką odporność sprzętu nagrywającego na uszkodzenia,
- montaż kamer CCTV oferowanych na bardzo praktycznych zestawach wraz z dodatkowym sprzętem,
- możliwość indywidualnego dopasowania możliwości monitoringu do indywidualnych potrzeb,
- możliwość zastosowania uruchamiania się nagrywania tuż po wykryciu ruchu ( to pozwala na znaczące ograniczenie nagrywania zbędnej ilości materiału).