RESYS - 2RHP sp. z o.o.

2RHP to producent systemu komunikacji Resys. Resys to pionierskie rozwiązanie dla ratowników górniczych, to platforma kontaktu, który wspomoże ratownictwo górnicze i udoskonali bezpieczeństwo w górnictwie. Zapraszmy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zaczerpnąć artykuły dotyczące systemu komunikacji resys.

System RESYS zapewnia szansę radiowej łączności pomiędzy ratownikami (system korzysta z technologii full duplex, która używana jest także w telekomunikacji - świadczy to, że Resys zezwala na równoległą komunikację w obie strony). Oprócz tego Resys zezwala na sprawdzanie funkcji życiowych oraz namierzanie pojedynczych odbiorników. System resys dla górnictwa jest własnego typu centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w trudnych warunkach w jakie obfituje górnictwo i środowisko górników.

Mottem firmy 2rhp jest credo "We Connect 2 Protect" i obrazuje ona podejście firmy do bezpieczeństwa w górnictwie oraz do działań nad systemem komunikacji RESYS. Zapraszamy do kontaktu.

  • +48 32 246 06 07
  • Śląskie, 2RHP sp. z o.o. ul.Chorzowska 37
    Ruda Śląska 41-709