Drukarnia Tolek Sp. z o. o.

Drukarnia Tolek Sp. z o. o. to drukarnia arkuszowo-offsetowa zlokalizowana na Śląsku, 15 km od Katowic. To nowoczesny zakład poligraficzny, specjalizujący się w nakładach średnio i wysokonakładowych, zapewniający jednocześnie wysoki poziom obsługi klienta oraz krótki czas realizacji powierzonych prac. Mocne strony Drukarni Tolek Sp. z o. o. To m. in. : nowoczesny park maszynowy, wysoko wykwalifikowana kadra, wysoka jakość wydruku oraz obsługi klienta.
Drukarnia Tolek Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji średnio i wysokonakładowych zleceń od najprostszych do bardzo skomplikowanych technologicznie. Oferta Drukarni skierowana jest m. in. do: wydawnictw czasopism i katalogów, wydawnictw książkowych, agencji reklamy i marketingu (foldery, ulotki itp. ). Drukarnia Tolek Sp. z o. o. realizuje projekty począwszy od przygotowania materiałów do druku, poprzez druk i procesy wykończeniowe wraz z transportem. W ofercie Drukarni Tolek Sp. z o. o. znajdziemy m. in. :
- Druk:
*pełnokolorowy druk arkuszowy w formacie maksymalnym B1+;
*jednoczesny druk CMYK + dodatkowy kolor Pantone lub CMYK + zabezpieczenie w postaci lakieru offsetowego (przy jednokrotnym przelocie);
*druk na podłożach papierowych powlekanych i niepowlekanych w zakresie gramatur od 70 g do 350 g;
- Uszlachetnianie:
*folią matową;
*folią błysk;
*folią soft touch;
*folią strukturalną;
*lakierem UV;
- Procesy dodatkowe:
* insertowanie;
*wklejanie;
*foliowanie w folię termokurczliwą.
Zapraszamy do kontaktu z Drukarnią Tolek Sp. z o. o. telefonicznie: +48 32 326 20 90, e-mailowo: tolek@tolek.com.pl oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul. Żwirki i Wigury 1 w Mikołowie (43-190). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 6351832485 oraz REGON: 243368370.

  • +48 32 326 20 90
  • Śląskie, Drukarnia Tolek Sp. z o. o. 43-190 Mikołów
    ul. Żwirki i Wigury 1