Mirsk.eu

Mirsk. eu to serwis informacyjny stworzony z myślą o mieszkańcach oraz turystach, którzy interesują się miastem Mirsk.

Miasto Mirsk jest położone w bardzo interesującej okolicy, w województwie dolnośląskim nad rzeką Kwisą. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miasto odznacza się zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym. Po dłuższym spacerze, gdy skończą Państwo oglądać zabytki Mirska, można zrobić sobie chwilę przerwy, napić się kawy i zaplanować zwiedzanie kolejnych atrakcji turystycznych oraz przyrodniczych. Na terenie gminy Mirsk znajdą Państwo różnego typu szlaki turystyczne, które przybliżą malowniczą okolicę, m. in. : Gór Izerskich, rzeki Kwisa, pobliskich jezior, itp.. W zależności od pory roku można tutaj odbywać spacery, jeździć na rowerze, nartach oraz pływać kajakami.

Na Mirsk. eu znajdą Państwo kategorie informacji takie jak:
- felieton;
- galeria zdjęć;
- historia;
- imprezy;
- inne;
- interwencja;
- pomagamy;
- praca, ogłoszenia;
- turystyka;
- zabytki;
- kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z treściami zamieszczonymi w poszczególnych kategoriach. Z pewnością odpowiedzą na wiele nurtujących Państwa pytań. Zachęcamy również do komentowania każdego wpisu, będą to cenne informacje pomocne w tworzeniu tego serwisu dla Państwa.
W dziale: praca, ogłoszenia - umieszczamy ważne ciekawostki z życia miasta oraz informacje o aktualnych rekrutacjach pracowników. Jeżeli Państwa firma poszukuje pracowników, zachęcamy skontaktowania się z Mirsk. eu.
W dziale interwencje opisujemy różnego typu problemy dotykające nasze miasto. Chcemy wspólnie zmieniać je na lepsze, dlatego liczymy również na Państwa zaangażowanie.

Zapraszamy do kontaktu z Mirsk. eu za pomocą e-mail: kontakt@mirsk.eu oraz bezpośrednio w siedzibie biura przy ul. Betleja 18 (FENIX) w Mirsku ( 59-630).