Besthol pomoc drogowa Warszawa

Całodobowa Pomoc Drogowa Warszawa - usługi holowania i transportu samochodów, motorów i małych maszyn na terenie Warszawy, Polski i krajów europejskich, a także mobilne usługi mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej (czyli mechanika samochodowa i elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta).

Jak działa Pomoc Drogowa?
Nasza pomoc drogowa w Warszawie działa przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Aby wezwać mechanika, elektryka lub zamówić lawetę i holować samochód we wskazane miejsce wystarczy zadzwonić i poinformować o usterce w aucie. Przez telefon jesteśmy w stanie podać koszty diagnostyki usterki z dojazdem mechanika lub elektryka we wskazane miejsce, a także koszty holowania.

Zawsze przed przystąpieniem do pracy informujemy Klienta o kosztach usługi lub kosztach holowania. Klienci otrzymują także protokoły, na których widnieją informacje o wykonywanej usłudze mechanicznej, elektrycznej lub o holowaniu. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi dbają o każdy szczegół a ich wiedza w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym i naprawczym sprawia, że pojazdy naprawiane są szybko i dokładnie.

Czym jest pomoc drogowa?
Pomoc drogowa Warszawa to następujące usługi: holowanie, transport lawetą, mechanika samochodowa z dojazdem do Klienta, elektryka samochodowa z dojazdem do Klienta, diagnostyka komputerowa, osuszanie baku po błędnym tankowaniu.