Car Essence

Car Esssence od dawna dba o to, żeby Wasze auta wyglądały pięknie. Dbamy o to, żeby usunąć wszelkie brud i ślady użytkowania z m. in. karoserii, materiałów we wnętrzu i innych elementów Waszych samochodów. Równolegle ochraniamy lakier samochodu przed działaniem czynników atmosferycznych. Z naszą firmą Twój pojazd będzie prezentować się znowu świetnie.

Samochody w każdym wieku będą w naszej firmie odpowiednio obsłużone. Dzięki naszej pracy pojazd będzie w najlepszy sposób zaimpregnowany przed rysami oraz innymi problemami. Czyszczenie auta będzie szybsze i znacznie przyjemniejsze. Poza tym nasi specjaliści pozbędą się nieprzyjemnego zapachu, który z czasem pojawia się we wnętrzu samochodu. Pod nr. telefonu: (32) 226 47 74 możecie zamówić wizytę w naszej myjni samochodowej. Nasza firma ulokowana jest w Mikołowie na ulicy Konstantego Prusa 33, gdzie serdecznie zapraszamy. Zainteresowane osoby mogą się zapoznać ponadto naszym NIP-em 6351832108 i REGONEM 243301495. Świadczymy też usługi detailingu felg. Wielu istotnych informacji jesteśmy w stanie również udzielić drogą mailową: caressence@outlook.com. Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej caressence. pl, na której możecie zweryfikować dokładnie naszą ofertę.

Mamy świadomość, iż podstawę funkcjonowania każdej firmy stanowi zadowolony klient. Wykorzystujemy dobrej klasy pasty i pracują w naszej firmie rzetelni specjaliści, którzy mają wielką wiedzę w zakresie pielęgnacji samochodów. Po raz kolejny zachęcamy Państwa do przejrzenia branżowej witryny, a oprócz tego do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania.

  • (32) 226 47 74
  • Śląskie, Car Essence Konstantego Prusa 33
    43-190 Mikołów