Limuzyna Wrocław: RetroNyska.com - Cennik dla limuzyn

Czy zastanawialiście się kiedyś jaka limuzyna w miejscowości Wrocław dostarczy Wam jednocześnie super frajdę oraz będzie unikatowym prezentem na wieczór kawalerski? Mamy Wam do zaproponowania limuzynę która jest bardzo wyjątkowa... Jest to limuzyna RetroNyska. To klasyczny samochód (posiadający aż 40 lat). Z tego względu nie musi on być nawet rejestrowany jako zabytek. On po prostu nim z urzędu jest. Środek tego retro samochodu został przerobiony na limuzynę. Jest to nowoczesny sprzęt zarówno pod względem mechanicznym jak i środka Nyski 522. Limuzyna retro Nyska 522 ma przede wszystkim nowoczesny sprzęt audio oraz 1 monitor LCD na który możecie oglądać teledyski. Posiada ona wyszukane wnętrze zaprojektowane przez specjalnie do tego projektu przydzielonego architekta.
PRL-owe kanapy, nowoczesny monitor ujęty w klasycznym stylu, specjalny stolik retro wraz z wkładami na szklanki. Każdy detal limuzyny został starannie przemyślany. Powoduje to, że wynajem tej limuzyny jest bardzo wzmożony. Fanatycy PRL a także ludzie szukający ciekawych pomysłów na wieczór kawalerski / wieczór panieńkski zazwyczaj są zainteresowani gdy chodzi o wynajem limuzyny tego typu. Retro Nyska 522 to limuzyna na 8 osób. Koszt wynajmu limuzyny na jedną godzinnę jest równy 400 PLN.
Oprócz klasycznego samochodu Retro Nyska 522 - posiadamy też limuzyny Lincoln Town Car. Gdy chodzi o tę markę mamy lincoln Town car 120 oraz Lincoln town car 185. Lincoln Town car 185 to specjalnie przedłużana limuzyna o dwa dodatkowe metry. Jest to limuzyna na 13 osób. Wynajem tej limuzyny to z kolie koszt 500 PLN. Jeśli chcecie zobaczyć cały cennik - zapraszamy do naszej strony.
Dodatkowymi atrakcjami do wynajmu limuzyny mogą być występy. Mamy możliwośc zorganizowania występu magicznego albo show striptizera - strptizerki. Taki taniec erotyczny nie jest zbyt kosztowny. Przykładowo trzy piosenki tancereza będą kosztować w granicach 300-400 PLN. Jeśli zamawiacie limuzynę warto jest od razu zapytać o takie show. Ułatwi to później sprawę w organizacji całego wydarzenia. Pamiętajmy jednak że to limuzyny jednak robią główną robotę!
Gigantem wśród limuzyn na Wrocław jest z kolei czarny HUMMER XXL. Pomieści on aż 25 osób. Jest to limuzyna która została ściągnięta specjalnie z USA (dokładnie New Jersey). Limuzyna ta jest zarówna czarna w środku jak i na zewnątrz. Posiadamy tam bardzo szeroki barek. Oznacza to, że jest ona przystosowana zarówno do picia szampana jak i whiskey / wódki. Limuzyna HUMMER jest długa na 12 metrów i bardzo wyjątkowa. Stąd cena wynajmu tej limuzyny waha się w zależności od ilości osób od 700 PLN do nawet 1000 PLN. Zależy też oczywiście na ile godzin wynajmujecie limuzynę oraz czy wynajem limuzyny odbywa się stricte na terenie Wrocławia.

  • 794 183 380
  • Dolnośląskie, Retronyska.com Więzienna 18, 50-118 Wrocław