Yamaha DT Poland Forum

Yamaha DT Poland - Rekordowe polskie forum posiadaczy motocykli Yamaha DT. Zaloguj się już dziś a osiągniesz dostęp do celującego źródła informacji o poszczególnych modelach: DT 125 R, DT 125 RE, DT 125 X, DT 125 LC2, DT 125 LC1, DT 125 MX, DT 80 LC2, DT 80 LC1, DT 80 MX, DT 50 R, DT 50 R AM6, DT 50 LC, DT 50 MX, oraz pozostałe. To właśnie w tym miejscu dowiesz się chociażby jak ściągnąć blokadę z dyfuzora, końcówki tłumika, modułu CDI czy też inne blokady występujące seryjnie w motocyklach Yamaha DT.
Dobre źródło informacji dotyczących motocykli Yamaha DT, posiadamy dokładne dane techniczne, serwisówki w różnych językach, schematy instalacji elektrycznej itp.
Masz kłopot ze swoim motorem? Nie możesz dostroić gaźnika? Planujesz remont jednostki napędowej i nie wiesz jak się do tego zabrać? Załóż wątek na naszym forum i bądź przygotowany na odpowiedź - ta powinna pojawić się w mgnieniu oka, a być może nawet jeszcze szybciej ;)
Zaprezentuj swój motocykl w naszej galerii, zaprezentuj jak jeździsz. Wymieniamy się tutaj opiniami, radzimy różne rozwiązania czy doradzamy w kwestiach zmian wizualnych czy poprawy pracy silnika.