Usługi z zakresu odbioru i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego poleca firma Ago Recykling z Warszawy. Masz u siebie w domu lub w firmie od długiego czasu niewykorzystywane urządzenia zasilane prądem bądź bateriami? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zajmujemy się utylizacją odpadów elektronicznych, poddając urządzenia odpowiednim procesom odzysku, recyklingu i unieszkodliwienia trujących substancji. Działamy na rzecz ochrony środowiska i zapraszamy do naszego punktu odbioru, jaki znajduje się w stolicy.