INCOP

INCOP specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży m. in. : elementów złącznych oraz sprzętów do nitowania. W ofercie znajdziemy również usługi nitowania oraz przypawania kondensatorowego.
INCOP tworzy wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością pomoże w wyborze produktu lub usługi z oferty firmy. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, co pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Stale współpracuje z producentami z Azji oraz Europy co pozwala utrzymać niskie ceny, oraz dobrą jakość produktów.

W ofercie firmy znajdą Państwo:
- sprzęty do nitowania: nitownice ręczne, akumulatorowe, pneumatyczne,
- elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, pręty gwintowane, nity, nitonakrętki, nitośruby (od aluminium po stale kwasoodporne), zawleczki, obejmy, łańcuchy, szekle, liny, tarcze do cięcia i szlifowania, wiertła,
- przypawianie kondensatorowe: trzpienie z gwintem zewnętrznym, tulejki z gwintem wewnętrznym, gwoździe, szpilki do izolacji, konektory, szeroka gama urządzeń do przypawania,
-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny: nitownic (ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych), urządzeń do przypawania,
- wynajem: nitownic ręcznych i pneumatycznych, urządzenia do przypawania (do M8).

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: tel. : + 48 32 / 389 00 74, e-mail: biuro@incop.pl oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul. Piekarskiej 97 w Bytomiu (41-902). Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00.

Podajemy również nasze dane rejestrowe: NIP: 6262839600 oraz REGON: 241524950.