Systemy monitorowania www.ec-systems.pl

Elektronika przemysłowa to obecnie jeden z ważniejszych elementów funkcjonowania każdego zakładu produkcyjnego. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym i przystosowanym do specyficznych warunków pracy podzespołom możliwe jest precyzyjne kontrolowanie zarówno każdego procesu produkcyjnego, jak i funkcjonowania kosztownych maszyn oraz zapewniania bezpieczeństwa obsługującym je pracownikom.
EC-Systems to wysokiej klasy specjaliści zajmujący się wytwarzaniem od podstaw takich elementów oraz konstruowaniem całych systemów włącznie z rozwiązaniami prototypowymi na potrzeby konkretnej sytuacji. Dzięki załodze firmy, którą tworzą specjaliści od diagnostyki, projektanci i programiści, architekci i elektronicy oraz inne osoby wspierające proces tworzenia firma może realizować zadania kompleksowe począwszy od powstawania prototypów w pracowni projektowej po ich ostateczne wdrożenie w praktyce.
EC-Systems posiada też własną linię montażową, a za pomocą najnowocześniejszego wyposażenia tworzy zarówno standardowe, jak i najbardziej skomplikowane prototypowe systemy elektroniczne włącznie z odpowiednim interfejsem użytkownika.