Dj Jacek PP

Wesele to jedyna w swoim rodzaju okoliczność, w trakcie której nie ma miejsca na słabej jakości muzykę. Jako profesjonalny DJ na wesele świadczę wysokiej jakości usługi muzycznych. Gwarantuję całkowite oddanie w przygotowanie przyjęcia i dokładny plan zabaw i toastów weselnych. Sprawię, że goście weselni będą się znakomicie bawić, a Wy na długo zapamiętacie Wasz ślub.

Przygotowanie wesela rozpoczyna się już w trakcie pierwszej wizyty. Wówczas wspólnymi siłami określamy program wesela i całość aranżacji muzycznej. Wy wybieracie swoją pierwszą piosenkę i aranżujecie swój taniec weselny, w trakcie gdy ja dostosowuję typ zabaw do charakteru wesela. W tym temacie wykazuję niebywałą pomysłowość, co powoduje, że wesela na których gram są po prostu niespotykane.

W następnym etapie ustalamy jaki rodzaj muzyki ma towarzyszyć oczepinom i wspólnemu krojeniu tortu weselnego. Gdy ustalimy już każdy punkt Waszego wesela, zawrzemy stosowną umowę i oddamy się oczekiwaniu na wesele. Jeżeli tego chcecie, pomogę Wam także znaleźć innych specjalistów – kamerzystę, fotografa, i kierowca limuzyny weselnej.

Jako DJ spełniam wszelkie marzenia Pary Młodej i dostosowują się do ich oczekiwań. W mojej karierze organizowałem już wesela międzynarodowe, a nawet bezalkoholowe, co powoduje, że żadna impreza nie jest dla mnie wyzwaniem. Zawsze jestem w pełnej gotowości, by być z Wami podczas tej wyjątkowej chwili. Mogę Was zapewnić, że wpływ dobrej organizacji i zaangażowania sprawi, że, Wasze wesele będzie niezapomniane. Zapraszam do współpracy osoby z Bydgoszczy i okolic.

  • 503 184 184
  • Kujawsko-pomorskie,