Busy z Polski do Anglii | Anglia-Polska-Busy.pl

MikeBus zajmuje się przewozem międzynarodowym. Firma posiada bezpieczne, na bieżąco sprawdzane busy z Polski do Anglii. Dla nas najważniejsze jest wasze bezpieczeństwo! Nie oszczędzamy na kontrolach technicznych pojazdów. Wykonujemy je przed każdym wyjazdem w trasę.
Nasze busy do Polski, a także busy do Anglii posiadają nowoczesne systemy kontrolujące stan auta. Jak wiemy, wielu naszych rodaków wyjeżdża do Anglii z przyczyn zarobkowych. Stąd też duże rozpowszechnienie firm przewozowych, podróżujących na Wyspy. Jednak wiele z tych firm nie jest zalegalizowanych. MikeBus to legalny biznes, na naszej stronie internetowej anglia-polska-busy. pl
znajdziesz nasz numer KRS, dzięki któremu dowiesz się więcej o naszej firmie. Posiadamy rozbudowaną flotę. Organizujemy przeprowadzki Polska Anglia zorganizujemy pojazd dostosowany do waszych potrzeb. Pracujemy w systemie door to door, zabierzemy cię sprzed progu twojego domu. Busy z Polski do Anglii posiadają także atrakcyjne promocje. Obecnie zniżka przewidywana jest dla grup, zadzwoń do nas i dowiedz się ile zaoszczędzicie. Wielu pasażerów zwraca nam uwagę, na komfortowe siedzenia oraz przestrzeń. Z nami wyprawa nie jest taka męcząca! Bus Polska Anglia wyposażony jest skórzano-materiałowe fotele, z możliwością regulacji, Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się na drzemkę lub przespać całą drogę. Dla umilenia czasu oferujemy telewizor z całym wachlarzem filmów do wyboru. Mamy kilmatyzację, ogrzewanie postojowe Webasto, oraz dostęp do Internetu.