Trans-Radzi, busy z Olsztyna do Holandii

Firma realizuje przewozy busami z Polski do Holandii przez Niemcy i Belgię. Wykonuje także kursy powrotne oraz świadczy specjalistyczne usługi przewozowe na terenie kraju. Dysponuje nowoczesnymi i komfortowymi samochodami, zapewniając wysoki komfort w czasie podróży.

Nasze busy wyposażyliśmy w klimatyzację dwu- i trzystrefową. Natomiast w okresie zimowym włączamy wewnętrzne systemy grzewcze wraz z dodatkowym ogrzewaniem w części pasażerskiej, które zapewnia podróżnym optymalną temperaturę.
W czasie długiej jazdy przydatne będą przyciemniane szyby z roletami i pojedyncze rozkładane fotele, które znajdują się w każdym z naszych busów. Aby pasażerowie się nie nudzili monotonną podróżą, w samochodach zamontowane są także odtwarzacze DVD, na których w trakcie jazdy odtwarzamy ciekawe filmy.
Każdy samochód posiada także nawigację GPS, która pozwoli na odnalezienie dróg i w najtrudniejszych warunkach. Dzięki jej wskazaniom pasażerowie będą mogli kontrolować na bieżąco, na jakim etapie podróży się znajdują.

Posiadamy wszelkie wymagane licencje i uprawnienia na nasze usługi, a wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani kierowcy zapewnią szybkie i bezpieczne dotarcie do celu.

  • 505 107 878
  • Warmińsko-mazurskie, Trans-Radzi Pelnik 22a,
    14-105 Łukta