Hostel Rynek 7

Hostel Rynek 7 oferuje Państwu wiele miejsc noclegowych o wysokim standardzie, w atrakcyjnych cenach. Dodatkowym atutem jest położenie w samym sercu miasta. W ofercie Hostelu 7 znajdziemy m. in. :
- pokoje jednoosobowe,
- pokoje dwuosobowe,
- pokoje trzyosobowe,
- pokoje czteroosobowe,
- pokoje pięcioosobowe,
- kuchnie wraz z jadalnią,
- WiFi.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Hostelu: http://noclegi-katowice. com. pl. Pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Recepcja Hostel Rynek 7 jest czynna przez całą dobę, każdego dnia. Obsługa pomoże również Państwu wypożyczyć samochód, tak aby podczas podróży czuli się Państwo komfortowo.
Śląsk to region coraz częściej odwiedzany przez turystów ze względu na atrakcje turystyczne oraz imprezy kulturalne, pracownicy z Hostelu Rynek 7 z przyjemnością doradzą Państwu jak spędzić wolny czas.
Mocne strony Hostelu 7 to: usytuowanie w centrum Katowic, możliwość szybkiego dojazdu w inne rejony Katowic i Śląska; pyszne śniadania kontynentalne; recepcja czynna 24 h/7; kawa i herbata gratis 24 h/7; kompletnie wyposażona kuchnia; WiFi; bar mleczny, obsługa kart płatniczych.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 534 722 223, e-mailowego: info@noclegi-katowice.com.pl oraz do odwiedzenia siedziby Hostelu przy ul. Rynek 7 w Katowicach (40-023).
Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie Hostelu 7: http://noclegi-katowice. com. pl/kontakt/ z jego pomogą można skontaktować się z obsługą Hostelu lub zrobić rezerwację.

  • +48 534 722 223
  • Śląskie, Hostel Rynek 7 ul. Rynek 7
    40-023 Katowice