Drogą Natury

DROGĄ NATURY to sklep stacjonarny oraz internetowy posiadający w swojej ofercie bogaty wybór kosmetyków naturalnych. Kosmetyki zawierają bezpieczne składniki, dopracowane receptury dające gwarancję świetnego działania na skórę, nie zawierają substancji szkodliwych, drażniących i toksycznych.
Działania firmy mają na celu propagowanie zdrowych oraz bezpiecznych dla cery nawyków. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Pracownicy DROGĄ NATURY fachowo doradzą jakie kosmetyki dobrać do Państwa cery, rozwieją wszelkie wątpliwości. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy kosmetologa.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://www. droganatury. com, aby zapoznać się z pełną ofertą firmy.
DROGĄ NATURY organizuje pokazy makijażu; warsztaty beauty: które nauczą Państwa jak własnoręcznie przygotować spersonalizowane naturalne kosmetyki; warsztaty robienia świec, które przygotowane z naturalnych składników umilą każdą chwilę relaksu.
W ofercie sklepu DROGĄ NATURY znajdziemy m. in. :
- produkty do pielęgnacji:
* włosów,
* ciała,
* twarzy,
- suplementy diety;
- świece;
- małe AGD;
- akcesoria do makijażu;
- warsztaty robienia kosmetyków;
- pokazy makijażu.

Na blogu DROGĄ NATURY https://www. droganatury. com/blog znajdą Państwo wiele porad o tym, jak pielęgnować ciało, tak aby każdego dnia czuć się dobrze, jak unikać niebezpiecznych dla zdrowia substancji.
Zapraszamy do kontaktu ze sklepem DROGĄ NATURY telefonicznie: 511 996 707, 504 073 902, mailowo: kontakt@droganatury.com oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul. Bażantów 6C/1L w Katowicach (40-668).
Podajemy również dane rejestrowe DROGĄ NATURY: NIP: 118-08-89-233, REGON 140934412.

  • 511 996 707
  • Śląskie, DROGĄ NATURY ul. Bażantów 6C/1L