Laser Look depilacja laserowa Vectus

Niewłaściwie wykonany makijaż permanentny już nie musi być problemem. Gabinet Laser Look przy ul. Głębokiej 10/36 zaprasza wszystkie osoby, chcące usunąć makijaż permanentny w Lublinie. Nowoczesne urządzenie, jakim jest laser Nd-Yag Q-switch działa tak doskonale, że umożliwia również pozbycie się tatuaży, zarówno tych amatorskich, jak i profesjonalnych. Ultrakrótkie, nanosekundowe impulsy światła laserowego wysyłane w głąb skóry, skutecznie usuwają pigment, wykorzystując zjawiska rozbijania cząsteczek barwnika, który został wprowadzony pod skórę. Standardowo cząsteczki barwnika są na tyle duże, że organizm nie jest w stanie sam ich usunąć. Z tego powodu barwnik pozostaje w skórze na stałe. Ich rozbicie umożliwia organizmowi samoczynne oczyszczenie organizmu. Co ważne, promieniowanie emitowane przez laser nie jest szkodliwe dla zdrowia.
Nowym urządzeniem na umeblowaniu studiu kosmetycznego jest IPL SHR im motion oraz Palomar Vectus. Obszerne rozpiętość wykorzystania w kosmetyce pokazuje że jest on w bieżących czasach głównym urządzeniem które użytkuje kosmetyczka. Usuwanie przebarwień i rumienia innymi słowy termiczne zamykanie naczynek i pochłanianie przez skupienie melaniny energii które powodują ciemne przebarwienia skóry. W następstwie czego skóra otrzymuje cudowny jasny kolor. Fotoodmładzanie pobudza wiązką światła IPL skórę i nasila do formowania kolagenu i elastyny. Nasila to skórę i rozpoczyna cykl rekonstrukcji i regeneracji. Leczenie trądziku różowatego sprowadza się do naświetlaniu okolic dotkniętych problemem promieniem IPL które w bliskiej podczerwieni niszczy bakterie obecne w skórze.
Dla wielu pań podporą dobrego wyglądu są czyste paznokcie, dlatego kosmetyczka ma w posiadaniu dwa stanowiska do manicure i jednym do pedicure. Realizuje się tam manicure hydrydowy, metodą żelową oraz na naturalnej płytce. Aby poprawić wygląd oczu robimy przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 oraz 3:1, z jednoczesną regulacją brwi lub henną.

  • 730-082-090
  • Lubelskie, Laser Look ul. Głęboka 10/36,
    20-612 Lublin