Studio Fryzur Metamorfoza

Dlaczego fryzjer, dlaczego Częstochowa? Odpowiedź jest prosta, ponieważ my potrafimy wykonać kompletną metamorfozę na Twoich włosach. A co to metamorfoza? W naszym rozumieniu, to Twoje zadowolenie z wykonanych przez nas zabiegów. Zadbamy również o Twoje paznokcie wykonując profesjonalny manicure i to w różnych odmianach: zwykły, japoński, hybrydowy, odświeżymy skórę dłoni przez parafinę.
Nasze usługi nie kończą się wyłącznie na pielęgnacji włosów, wykonamy także makijaż na każdą okazję od wieczorowego poślubny, w tym przedłużanie rzęs, henna brwi. Jeżeli chcesz zadbać o resztę ciała, zaoferujemy Ci także zabieg mikrodermabrazji, który oczyści cerę.
Czujesz się niezręcznie z powodu nadmiernego owłosienia? To wcale nie musi być już dla Ciebie już sytuacją niekomfortową. Usuniemy zbędne i niesforne włoski w zabiegu zwanym depilacja.
Lista zabiegów jakie możemy Ci zaoferować jest spora a wszystko po to być poczuła się pięknie w każdej sytuacji i na każda okazję. Zabiegi, które wykonujemy na włosach to: dekoloryzacja, keratynowe prostowanie włosów, ombre, sauna na włosy, odżywianie włosów no i oczywiście strzyżenie.
Na pozostałe części ciała możemy zaoferować: pedicure, zabiegi ultradźwiękami, peeling kawitacyjny.
Wszystkie nasze oferowane i wykonywane zabiegi czy to na włosach czy na ciele, wykonujemy na profesjonalnych kosmetykach markowych producentów, które są gwarancją najwyższej jakości usługi.
Dla naszych stałych klientek zawsze oferujemy atrakcyjne bony upominkowe.

  • 535 843 638
  • Śląskie, Studio Fryzur Metamorfoza Małgorzata Szydzisz ul. Ignacego Mościckiego 7 lok 41
    42-200 Częstochowa