Vivienclinic.pl

Clinic Vivien to wyjątkowe miejsce, który powinno przykuć uwagę każdego bywalca krakowskich klinik urody. Charakteryzuje nas holistyczne podejście do tematu kosmetologii i medycyny estetycznej. W naszej bogatej ofercie zabiegów kosmetycznych znajdują się nowatorskie i nadzwyczaj skuteczne sposoby na poprawę niedoskonałości ludzkiego ciała i twarzy.
Przykładowe zabiegi kosmetyczne: laserowe i woskowe usuwanie owłosienia, mikrodermabrazja diamentowa, makijaż permanentny oraz klasyczny, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1, peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek botoksem, modelowanie i powiększanie ust, manicure, zamykanie naczynek, terapia przeciwtrądzikowa, oraz dużo innych zabiegów, z którymi zapoznasz się na naszej stronie internetowej.
Nasz zespół to doświadczenie specjaliści w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych - zaawansowanego i skutecznego lasera Dual sPTF+.

  • 500 868 599
  • Małopolskie, Clinic Vivien Karmelicka 66
    31-128 Kraków