Funer - zakłady pogrzebowe Rzeszów

Rzeszów to największe miasto Podkarpacia na którego terenie funkcjonuje niespełna 10 zakładów pogrzebowych oraz jedno Krematorium. Niektóre z rzeszowskich firm pogrzebowych mogą się poszczycić wieloletnią tradycją czy nowoczesnym zapleczem i europejskiej jakości usług. Niestety na lokalnym rynku tak jak w całej Polsce są też firmy które rodziny pogrążone w żałobie traktują jak środek do pozyskania zasiłku pogrzebowego. W celu ułatwienia wyboru i pomocy w okresie żałoby mieszkańcy Rzeszowszczyzny mogą liczyć na wsparcie ogólnopolskiej platformy funeralnej funer. com. pl.

Redakcja serwisu w oparciu o kilkunastoletnią znajomość branży wybrała kilka pozytywnie wyróżniających się z nich, dokładnie opisując świadczone przez nich usługi pogrzebowe, zaplecze techniczne, czy doświadczenie. Nie bez znaczenia jest tez fakt, że na portalu znajdują się moderowane opinie na temat zorganizowanych już pogrzebów w Rzeszowie.
Mieszkańcy Rzeszowa odnajdą na platformie wiele ciekawych informacji i artykułów oraz dział epitafia w którym mogą bezpłatnie zamieścić wspomnienie osoby zmarłej i umożliwić zapalenie symbolicznej świeczki.