Koszulka z logo - Pixel of art

Pixel of art to nowoczesna drukarnia, która umiejscowiona jest tuż obok Łodzi. Klienci korzystający z usług drukarni mogą skorzystać z tworzenia druków DTG na ubraniach oraz na tkaninach, tworzenia druków UV LED na wszelkich gadżetach i wiele więcej. Drukarnia łódzka wyróżnia się szerokim parkiem maszynowym, który gwarantuje doskonała jakość każdego druku i możliwość umieszczania go na różnych materiałach.
Pixel of art zapewnia:
Drugi DTG, czyli bezpośrednie druki cyfrowe na tkaninach oraz na ubraniach. Można wykonać je zarówno na bluzach, koszulkach, torbach i innych elementach.
Druki na mediach płaskich, to znaczy druki materiałów z roli do szerokości 3, 2 metry. Jest to typ druku idealny na banery, folie magnetyczne i folie samoprzylepne, plakaty papierowe oraz płótna.
Sublimacje, są to druki nanoszone na kubki, bidony, szklanki, kieliszki oraz tkaniny techniczne, czyli koszulki sportowe.
Druki UV nadają się na wszelkie powierzchnie płaskie. Druki można nadawać na szkle, płytach, meblach, drewnie i aluminium.
Druki na gadżetach mogą wydawać się skomplikowane, lecz dzięki specjalistycznym maszynom, które posiada drukarnia łódzka Pixel of art, możliwe jest nanoszenie druków na małe elementy typu kryształy, płyty cd, zapalniczki i wiele więcej.

Zapraszamy serdecznie na stronę drukarni Pixel of art w celu zapoznania się z pełną ofertą usług.