Vasco Images - fotograf ślubny Warszawa

Organizując uroczystość ślubna można oszczędzić na wielu elementach, ale nie na fotografie ślubnym. Osoba z aparatem, która tworzy reportaż ślubny jest niezwykle ważna. Przecież tworzy dla Was największą pamiątkę ze ślubu. Oglądając zdjęcia na Instagramie czy facebook’u możemy odnieść wrażenie, że każdy fotograf z dobrym aparatem, zajmujący się robieniem zdjęć ślubnych, może dla Was zrobić piękne zdjęcia. Nic bardziej mylnego. Tak jak rozbieżności cenowe fotografa są bardzo duże, równie wielkie mogą być rozbieżności jakościowe.
Zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć. Pewne rzeczy można nadrobić świetną obróbką, ale zdecydowanie najważniejszy jest surowy materiał zdjęciowy. Warto poświęcić swój czas, obejrzeć kilkadziesiąt portfolio różnych fotografów ślubnych i wybrać tego najlepszego. Z pewnością nie będzie to stracony czas. Trzeba przejrzeć pełne galerie ze ślubów, przekonać się, jaka jest kolorystyka zdjęć i ogólny styl. Czy fotograf skupia się na detalach czy na emocjach ludzi? Czy dobrze radzi z fotografowaniem w trudnych warunkach. Takie panują podczas wesela. Brak światła dziennego, kolorowe światło od DJ-a, szybki taniec – nie każdy fotograf dobrze radzi sobie w takich warunkach. A jak wyglądają zdjęcia z sesji? Nudne, sztuczne, bez wyrazu a może radosne, dynamiczne i romantyczne? Każdemu fotografowi ślubnemu trzeba poświecić trochę czasu, aby przekonać się, jaki tkwi w nim potencjał.
Wiele pięknych ślubów ma miejsce w województwie mazowieckim, dlatego też większość najlepszych fotografów ślubnych w Polsce skupiona jest w Warszawie. Również i ja – Michał z Vasco Images. Tworzę reportaże pełne piękna, sesje ślubne pełne czułości i niezwykle estetyczne albumy. Moim dodatkowym walorem jest to, że jestem przesympatyczny i dobrze się ze mną współpracuje. Tak mówią liczne pary młode współpracujące z marka Vasco Images.

  • 605284673
  • Mazowieckie, Vasco Images Króżańska 4/4
    02-578 Warszawa