Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku. Działalność stomatologiczną i protetyczną oparto na wysokiej wiedzy personelu. Naszą preferencją jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych a także cienkich nakładek porcelanowych

Proponujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie dużych usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor oferowanych nakładek i wstawianych zębów. Całość wykonujemy z najlepszych materiałów zachodnich firm. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.
Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Wizyty w naszym gabinecie dobywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Możemy też wykonać pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski wykonujemy z najlepszych materiałów stomatologicznych stosowanych w protetyce.
Zapraszamy do naszej placówki na Starym Mieście w Gdańsku.

  • 58 340 93 78
  • Pomorskie, Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk ul. Szeroka 119/120
    80-835 Gdańsk