Footmedic gabinet podologiczny Skoczów

Footmedic jako profesjonalna poradnia podologiczna, oferuje swoim klientom zabiegi kosmetyczne oraz laseroterapię grzybicy stóp i paznokci, a także szereg innych zabiegów, które poprawią kondycję nóg, dłoni i zadbają o ich estetyczny wygląd.
Celem gabinetu podologicznego ze Śląska jest profilaktyka, diagnozowanie oraz proces leczenia chorób skóry stóp i paznokci takich, jak grzybica oraz innych nieprawidłowości, które powstają w ich okolicach.

Laserowe leczenie grzybicy stóp, polega na pozbyciu się grzybicy za pomocą wysokojakościowego, specjalistycznego lasera Lunula, który daje zaskakujące efekty już po pierwszej wizycie. Leczenie grzybicy stóp lub paznokci laserem, jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym, zatem można go wykonywać zarówno u młodszych, jak i u osób starszych.

W przypadku zniszczenia płytki paznokcia, warto udać się do gabinetu podologicznego Footmedic na rekonstrukcję paznokcia. Ponadto specjaliści oferują także korektę wrastających paznokci, leczenie pękających i suchych pięt lub usuwanie odcisków. Z zabiegów kosmetycznych na stopy i paznokcie, poleca się peelingi cukrowe, manicure korygujący lub zabiegi parafinowe oraz wiele więcej!
Zapraszamy do gabinetu podologicznego Footmedic w miejscowości Skoczów.